4pieces/set DENSO Automašīnu Aizdedzes sveces Volvo S40 S80L NISSAN Teana Hyundai SONATA Double Irīdija VFKH20

 • Recenzijas
 • Pieejams
€42.22 €40.11

Tagi: pievienojiet auto, spark plug, plug t, Lēti plug par auto, Augstas Kvalitātes spark plug, Ķīna plug t Piegādātāju.

0.4 mm irīdija sakausējuma & 0.7 mm, platīna adatu sakausējuma sasniegtu augstu veiktspēju un augstu izturību 360° Lāzera Metināšanas iridium padoms ir uzstādīts ar"Visu ap Lāzera Metināšanas metode, kas apdrošina augstu uzticamību un izturību, pat ļoti smagos braukšanas apstākļos. Iebūvēts,Ļoti Ticami Pretestība Visiem specifikācijas veidi ietver iegulto, ļoti ticami, monolīta rezistors, lai novērstu elektromagnētisko trokšņu traucējumi no visa veida elektroniskas ierīces.

1、0.7 MM ADATU FORMAS PLATĪNA ZEMES ELEKTRODU, lai maksimāli novērstu dzesēšanas efekts, zemes elektrodu jāpadara tik mazam, cik iespējams. Tradicionālo zemes elektrodi varētu nebūt pārāk maza, nesamazinot sēkļa spēku vai palielinot elektroda nodilumu., Tomēr mums ir izdevies pievienot sodu 0.7 mm-diametrs platīna electroag, izmantojot 360° lāzera metināšanas tehniku. 2、0,4 MM ULTRA-FINE IRĪDIJA CENTRA ELEKTRODS, Izmantojot DENSO ekskluzīvā irīdija sakausējuma, kam piemīt ļoti augsta kušanas temperatūra, mērot no centra elektrods var būt veidota ļoti plānas andfine, samazinot aizdedzes sprieguma prasībām un ievērojami uzlabojot 0,4 mm uzliesmojamības.

Liesmas Izaugsmi fotogrāfijā redzams liesmas atspoguļojas izmaiņas blīvums. B zīm.). 1 rāda rezultātus pētot ietekmi elektrodu forma, par liesmu izaugsmi, izmantojot Irīdija Aizdedzes sveces un Dubulto Adatu Iridium Tough.Fotogrāfijas liecina, ka, gadījumā, ja Irīdija Aizdedzes sveces, izmērs samazināt plaisu (no 1,1 mm līdz 0,6 mm) iejaukusies ar liesmu izaugsme, bet gadījumā, ja Dubulto Adatu Iridium Tough, liesmu pieaugums bija pietiekami daudz, un vairāk nekā, ka ofthe Irīdija Aizdedzes sveces neskatoties uz samazinājušās spaile (0,6 mm). Šie novērojumi liecina, ka rezultāti theignition/apdedzināšanas simulācijas norādīja, uzliek naudas sodu zemes elektrodu canreduce nepieciešamo spriegumu, jo tas ļauj dzirksteļspraugas ir šaurāks, bet saprotot, augstākās uzliesmojamības nekā uz Irīdija Aizdedzes sveces. Priekšrocības naudas Sodu Zemes Elektrodi, Lai samazinātu nepieciešamo sprieguma un uzlabot sniegumu, šaujot. Moderno tehnoloģiju pasaulē strādā, lai varētu izmantot elektrodu, 0,4 mm diametrā, ar Dubulto Adatu Iridium Tough.Mazāku elektrodu vairāk koncentrēts elektriskais potenciāls galu elektrodu un spēcīgāka, elektriskā lauka, kas ietekmē nepieciešamo sprieguma un pazemina nepieciešamo spriegumu. Kā rezultātā, sadedzināšanas, ir arī labs visa veida braukšanas, motors sāk darboties viegli, un uzlabo paātrinājumu. Iepriekš minētais liecina, stipruma elektriskais lauks, un gadījumā, ja noteiktās sprieguma izmaiņas uz Irīdija kontaktdakšu un Dubulto Adatu Iridium Tough. Vairāk elektriskā lauka stiprums ir iegūt augstas, jo vairāk itbecomes viegli uguns ar zemu spriegumu. *1 FEM(galīgo Elementu Metode analīzes): vispārīgā metode tomeasure elektriskā lauka spēku.

Higer Uzliesmojamības Att.). 3 rāda rezultātus izvērtējot, kā miniaturized-daļa izvirzījuma virzienā var ietekmēt uzliesmojamības motora. Novērtēšanas pārbaudīt tukšgaitas ātrumu, kas vienāds droseļvārsta atvēršanu ar AUK (tukšgaitas apgriezienu kontrole) izslēgts. Augstākās tukšgaitas apgriezienu skaitu ir augstāks uzliesmojamības.Šis skaitlis liecina rezultāti, izvērtējot Dubulto Adatu Iridium Tough. Šis skaitlis liecina par to, ka Dubultā Adata Iridium Tough ir pārāka par Irīdija Aizdedzes Sveces uzliesmojamības. Labāku degvielas ekonomiju Att.). 4 parāda izskatīšanas rezultātiem sadedzināšanas izmaiņas un degvielas patēriņu, izmantojot l,800-cc, četru cilindru dzinējs. Vērtējumu veica pagrieziena uz ISCand nosakot vidējo motora apgriezienu skaits 800 apgr. / min. (tukšgaita). Iepriekš noteikta Veida-l Dubultā Adata Iridium Tough tika izmantots šīs pārbaudes. Pmi COV (variācijas koeficients) šajā diagraph rāda svārstības IMEP (norādīta vidējā efektīvā spiediena). Kā šis skaitlis liecina, Dubultā Adata Iridium Tough var samazināt Pmi COV apmēram 3.1% un attiecīgi samazināt degvielas patēriņu par 2.4%, salīdzinot ar Irīdija Aizdedzes sveces. Šīs priekšrocības ir sasniegts, jo miniaturization zemes elektrodu ļauj labāk uzliesmojamības, uzlabojot sadegšanas efektivitāti. Jo Dubulto Adatu Iridium Tough ir ar zemu sadegšanas izmaiņas un ļauj samazināt tukšgaitas apgriezieniem turpmāku uzlabošanos var sagaidīt degvielas patēriņa efektivitāti.

Salīdzinot DENSO un Viltus

1、Termināļa patiesu DENSO aizdedzes sveces Gala ir glancēts. 2 、 Markas

Viltus DENSO aizdedzes sveces Iespiests apzīmējums var būt noņem. 3、Mājokļu

Viltus DENSO aizdedzes sveces Slikta virsma. 4、Skrūves & Elektrodu

Viltus DENSO aizdedzes sveces Slikta diegu kvalitāti un apdare. 5、Keramikas Izolators

Viltus DENSO aizdedzes sveces Slikti ražo keramikas izolators ar redzami gaisa burbuļi iesprūst, kas ietekmē siltuma izkliedi spējas. 6、Centra Elektrods patiesu DENSO aizdedzes sveces ir vara-core centra elektrods ar izcilu siltuma vadītspēja. Viltus DENSO aizdedzes sveces nav, saglabā siltumu, kas izraisa sabrukumu.

DENSO Aizdedzes sveces satur vara serdi

 • Iepakojuma Lielums: 18cm x 13cm x 5cm (7.09in x 5.12in x 1.97in)
 • Iepakojuma Svars: 0.3kg (0.66lb.)
 • Vienības Veids: Kopa

 • Mezgls, Detaļas Numurs: -
 • Veids: -
 • Zīmola Nosaukums: denso
 • Citas Detaļas Numurs: -
 • Montāžas Bāze: Koniskā
 • Atsauces Kodus: -
 • Ražotāja Daļas Numurs: VFKH20
 • Elektrodu Materiāls: Dual Irīdija
 • Valstī/Reģionā Automašīnu Ražošana: -