1 pāris HTB-1100S Optiskās Šķiedras Media Converter 25km SC 10/100Mbps RJ45 Single mode Fiber divkāršo šķiedras SC saskarnes

  • Recenzijas
  • Pieejams
€18.05 €17.14

Tagi: Optiskās Šķiedras Iekārtas, Lēti Optisko Iekārtu, 1 pāris HTB 1100S Optiskās Šķiedras Media Converter 25km SC 10/100Mbps RJ45 Single mode Fiber divkāršo šķiedras SC saskarnes.

Tehniskā Informācija:

1. Darbības standartus: IEEE802.3z/AB, 1000Base-T, 1000Base-SX/LX

2. Apkārtējās vides temperatūra: 0 ~ +50°C Uzglabāšanas temperatūra: -20 ~ +70°C Mitrums: 5% ~ 90%

3. Savienotājs: UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps; Šķiedrvielas: SC,1000Mbps

4. Kabelis : UTP kabelis: Cat 5e vai Cat 6 (max attālums līdz 100m)

Šķiedras : singlemode : 8.3/125, 8.7/125, 9/125µm (attālums 20-100 km)

5. Plūsmas kontrole: Pilna Dupleksa: IEEE802.3x pusduplekso: pretspiediens

6. Jauda: DC 48V DC 5V

Produkta Apraksts:

HTB -1100S ir 10/100M adaptīvā fast Ethernet optiskais transīvers. Tas var sasniegt divus

dažādu vītā pāra kabeļu un optiskās šķiedras pārraides videi transformācijas, relejs

base - TX 10/100 un 100 base - FX divos dažādos tīkla segmentos, var apmierināt ilgi

attālums, lielu ātrumu un augstu joslas platumu fast Ethernet darbgrupas lietotāja vajadzībām.

Produkta parametri:

Sekojiet IEEE 802.3, IEEE 802.3 u un 100Base-FX standartiem

Nodrošina standarta RJ45 interfeisu un diviem SC optisko dzīslu saskarne

LED: Power,FDX/Col,FX saite/Act,TX Saite/Act,Fx 100,TX 100.

Dupleksais Režīms:Pilnas vai Pus Dupleksais Režīms

Datu pārsūtīšanas ātrums: 10/100mb datu pārsūtīšanas intensitāte

Jaudas Prasības: AC 100-240V 50/60HZ, DC 5V/2A

Apkārtējā Temperatūra: no 0 līdz 70 grādu

Mitrums: 5% līdz 90%

Izmēri:40*100*140mm

Kabelis:UTP:Cat.5 UTP Kabelis

Šķiedras Singlemode:9/125um

Informācija:

Šķiedras Tips Single-mode

Duplex SC fiber optic, interfeisa tips

Viļņa 1310nm

Pārraides attālums 25Km

Min TX PWR:-17.0 dBm

Max TX PWR: -8.0 dBm

Jutība:-31.0 dBm

Saite Budžets:14.0 dBm

  • Iepakojuma Lielums: 15cm x 15cm x 10cm (5.91in x 5.91in x 3.94in)
  • Iepakojuma Svars: 0.6kg (1.32lb.)
  • Vienības Veids: partijai (2 skaņdarbi/daudz)

  • Zīmola Nosaukums: AZIYUHEA
  • Savienotāja tips: SC/APC
  • Modeļa Numurs: HTB-1100S