Magic kompass adventurers aizbēgt istabu spēle ierīces prop forTakagism saņemt clues paslēptas, izmantojot kompasu, lai palaistu no reālās dzīves telpa aizbēgt

 • Recenzijas
 • Pieejams
€81.96

Tagi: Kompass, Lēti kompass, magic kompass adventurers aizbēgt istabu spēle ierīces prop forTakagism saņemt clues paslēptas, izmantojot kompasu, lai palaistu no reālās dzīves telpa aizbēgt.

Lūdzu turiet par otro, lai pārbaudītu demo video, saskaņā saiti

Produkta nosaukums: Magic kompass

Īss ievads

Piedzīvojumiem varētu atrast vienu, kompass un melnu pamatni numurā. Saskaņā ar clues, kas telpas īpašnieks uzstādītu iepriekš, kompass jāliek uz melnās pad. Nekas nenotiks, kamēr adventurers atrast kādu metāla priekšmetu un nodot to uz norādīto vietu, pēc tam pilots gaisma būs iedegties ar audio un kompass sāk rotēt. Kompass parādīs paroli, ko rādītāju, tā norādot, lai četros virzienos, un katrā virzienā, var tikt piešķirts nozīmē, piem., ciparus vai burtus. Tad adventurers var izmantot paroles, lai pēc piedzīvojumiem.

Labas Ziņas par jums.

Kompass kompass ir modernizēta. (Angļu vēstuli versija)

Lūdzu, lūdzu pārbaudiet foto zemāk.

1. Piedzīvojumiem varētu atrast vienu, kompass un melnu pamatni numurā. Saskaņā ar clues, kas telpas īpašnieks uzstādītu iepriekš, kompass jāliek uz melnās pad.

2. Nekas nenotiks, kamēr adventurers atrast kādu metāla priekšmetu istabā. Ko izdomāt mīklu, kuru telpu īpašnieku kopums, kas iepriekš, tie varētu ievietot metāla priekšmetus norādītajā vietā.

3. Pēc tam pilots gaisma būs gaisma uz augšu un būs audio stāsta adventurers telpu un laiku, ir nesakārtotā. Kompass nav stabils vairs un sāk rotēt.

4. Rādītāju kompasa parādīs paroli, norādot dažādos virzienos šādos sekundes. Katrā virzienā, var tikt piešķirts nozīmē, piem., ciparus vai burtus. Pēc tam norādiet kļūst paroli.

5. Tas būs atkārtot paroli, līdz metāla objekts ir pārvietots prom no metāla sensoru. Adventurers var izmantot paroli turpmākiem piedzīvojumiem.

Versija ievads Četros virzienos :99$, kas ir tieši tāda pati kā demo video ; ir arī sešos virzienos pieejams: 109$ Laipni atgādināt ;šo kompasu prop donot ir funkcija, vadības bloķēšanas ;tas ir tikai sniedz clues paslēptas par nākamo soli uz piedzīvojumu spēle ; Kā nomainīt ? metāla objektu prom no metāla sensors var padarīt šo prop reset. Kādi ir izceļ šo prop?

Garīgās sensors ir viegli dekorēts, piemēram, kaut kas iekšā vai aiz muguras. Un jebkura veida metāla priekšmetus var izmantot kā stimulu, lai traucējumiem telpā un laikā. Šis priekšlikums dos fantasy pieredzi, lai piedzīvojumu. Istabas īpašnieki var pārskatīt paroli. Paroli var iestatīt 60 cipari labākajā; Istabas īpašnieki var mainīt audio viņu pašu.

Kā pārskatīt paroli? 1. Saglabāt kontrolieris ir power off un saglabāt metāla priekšmetiem, prom no metāla sensoru. 2. Turot nospiestu sarkano pogu un ieslēgšanas kontrolieris 3. Ļaut aiziet no jūsu rokas, kad jūs dzirdējāt balss padomus 4. Nospiediet sarkano pogu vienu reizi, lai četras reizes, lai uzstādītu pirmais cipars no parole no 1 līdz 4. Un uzstādīt, otrais cipars aiz gaida aptuveni 3 sekundes. Paroli var iestatīt uz 60 cipari visvairāk. 5. Pagaidiet aptuveni 10 sekundes pēc tam, kad iestatījums un parole tiks automātiski saglabāts. PROP SARAKSTS, Viena melna spilventiņu;

Viens kompass;

Viens kontrolieris;

Viens metāla sensors;

viens rādītājs un pārraides līnijas

Viena 12v adapteri

Padomi:kontaktdakšu no barošanas ir Ķīniešu standartam. Ja tas neatbilst jūsu valsts varas standarta, lūdzu, paziņojiet mums, un mēs var sniegt papildu enerģijas konvertēšanas spraudni, lai jūs. Kā pieslēgt 12v elektromagnētiskā atslēga ? Sarkano vadu kontrolieris jāsavieno ar sarkano vadu magnētiskā atslēga. Melno vadu kontrolieris jāsavieno ar melno vadu magnētiskā atslēga.

 • Vienības Veids: gabals
 • Iepakojuma Svars: 1.5kg (3.31lb.)
 • Iepakojuma Lielums: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)

 • Komunikāciju Interfeiss: Ar vadu
 • Video Saskarne: No
 • Komplekts Konfigurācija: Durvju/Logu Sensors
 • Paroli Tastatūras: No
 • Displejs: No
 • Signāla Tips: Modinātājs
 • Bruņojuma Veids: rfid karte
 • krāsa: 4 virzienos, 6 virzienos
 • Jauda: 12v
 • Modeļa Numurs: Viens tūkstotis desmit