Mazs Sapnis Ķērējs Vēja Piebalsot Whosale Spalvu Sapnis Ķērējs Auto Karājas Apdare Bezmaksas Piegāde

  • Recenzijas
  • Pieejams
€29.72 €26.75

Tagi: dekoratīvā dekoratīvās, apdare karājas, dekoratīvas spalvas, Lēti dekoratīvā dekoratīvās, Augstas Kvalitātes apdare karājas, Ķīna dekoratīvās spalvas Piegādātāju.

Mazs Sapnis Ķērējs Vēja Piebalsot Whosale Spalvu Sapnis Ķērējs Auto Karājas Apdare Bezmaksas Piegāde

Lengends no dreamcatcher : Sapnis vērotājs izcelsme ir ziemeļamerikas ciltis sauc Ojibwe. Tas ir viens no populārākajiem dāvanu posteņiem Amerikas dienvidrietumos. Dreamcatcher tiek uzskatīts, filtrēšanas sapņi, lai vietējā Amerikāņu indiāņiem. slikti sapņi ņem no tīkla , un labi sapņi, ļāva, lai iet cauri, jo labi sapņi zināt veidā, caur net----- kas paslīdēja ar centrālo atveri un tad uzmanīgi pabīdiet savā prātā no tiem, kas gulēt. Slikts sapnis nezinu ceļu, tie ir notverto neto, un pēc tam pazūd rītausmā. Dreamcatcher var padarīt cilvēku ir labs sapnis, ko karājas telpā un vietā. Ar senās Indijas kultūra, dreamcatcher arī ir sava leģenda, lai gan dažādas ciltis ir dažādas leģendas, viņiem visiem ir pats simbols--- patur labi sapņi, un vislabākos novēlējumus. Reiz tur bija meitene bija sapnis, sapnis spider māca viņai, kā ieskaitu, un sacīju, ka net var padarīt cilvēku noķer labos sapņus un stiprināt komunikācijas laikā cilvēku un garu. Meitene, kas izgatavots dreamcatcher un karājās priekšā gulta pēc apocalypse sapnis pēc tam, kad viņa pamodās. Nākamajā rītā, viņa konstatēja, ka skaistas krelles karājas uz neto. Kad viņa pieskarties tiem krelles, dievs runāja uz viņu: "pērlītes spēku un gudrību, kas uzņemts ar dreamwatcher, kad jūs bijāt guļ, murgs ir noķerts un pazuda kā saule, tagad jūs varat ņemt to ar savu cilvēku." pēc tam, dreamcatcher, kas pasludināti līdz šim . Vislabākos novēlējumus, primitīvs , noslēpumains un silts , dreamcatcher appeares dažos juvelierizstrādājumu veikalā mūsdienās, kļūst dekorācijas mūsdienu mājas un elegants mājas mēbeles. Dreamcatchers daudzveidīgu stilu, daži ir lieli un mīksti, daži no tiem ir mazs un blīvs, krāsas arī atšķirties. Dreamwatcher piesaista daudz jauniešu, varbūt viņi nezina, izcelsmes, bet tā kā dreamcatcher ir īpaša un skaista,viņiem tas patīk, un nopirka to mīļotājiem un draugiem, lai izteiktu savas domas un sirsnīgu svētību.

Gredzenu Diametrs:5cm

1lot=12pcs Jauktas Krāsas

Lengends no dreamcatcher : Sapnis vērotājs izcelsme ir ziemeļamerikas ciltis sauc Ojibwe. Tas ir viens no populārākajiem dāvanu posteņiem Amerikas dienvidrietumos.

Dreamcatcher tiek uzskatīts, filtrēšanas sapņi, lai vietējā Amerikāņu indiāņiem. slikti sapņi ņem no tīkla , un labi sapņi, ļāva, lai iet cauri, jo labi sapņi zināt veidā, caur net----- kas paslīdēja ar centrālo atveri un tad uzmanīgi pabīdiet savā prātā no tiem, kas gulēt. Slikts sapnis nezinu ceļu, tie ir notverto neto, un pēc tam pazūd rītausmā.

Dreamcatcher var padarīt cilvēku ir labs sapnis, ko karājas telpā un vietā.

Ar senās Indijas kultūra, dreamcatcher arī ir sava leģenda, lai gan dažādas ciltis ir dažādas leģendas, viņiem visiem ir pats simbols--- patur labi sapņi, un vislabākos novēlējumus.

Reiz tur bija meitene bija sapnis, sapnis spider māca viņai, kā ieskaitu, un sacīju, ka net var padarīt cilvēku noķer labos sapņus un stiprināt komunikācijas laikā cilvēku un garu. Meitene, kas izgatavots dreamcatcher un karājās priekšā gulta pēc apocalypse sapnis pēc tam, kad viņa pamodās. Nākamajā rītā, viņa konstatēja, ka skaistas krelles karājas uz neto. Kad viņa pieskarties tiem krelles, dievs runāja uz viņu: "pērlītes spēku un gudrību, kas uzņemts ar dreamwatcher, kad jūs bijāt guļ, murgs ir noķerts un pazuda kā saule, tagad jūs varat ņemt to ar savu cilvēku." pēc tam, dreamcatcher, kas pasludināti līdz šim .

Vislabākos novēlējumus, primitīvs , noslēpumains un silts , dreamcatcher appeares dažos juvelierizstrādājumu veikalā mūsdienās, kļūst dekorācijas mūsdienu mājas un elegants mājas mēbeles. Dreamcatchers daudzveidīgu stilu, daži ir lieli un mīksti, daži no tiem ir mazs un blīvs, krāsas arī atšķirties. Dreamwatcher piesaista daudz jauniešu, varbūt viņi nezina, izcelsmes, bet tā kā dreamcatcher ir īpaša un skaista,viņiem tas patīk, un nopirka to mīļotājiem un draugiem, lai izteiktu savas domas un sirsnīgu svētību.

Noslēpumaina dāvana no primitīvas cilts...

Izcelsmes dreamcatcher

Uzņemšanas fantāzijas, sapņi , veikt murgi izzūd, kad pirmais saules stars rodas, no rīta, kas ir leģendārās no dreamcatcher - ar dažiem eksotisko stilu,tā ir svētība no seno indiešu Ziemeļamerikā.

Dreamcatcher, kas radies 18. gadsimtā, Indieši, pakārt to ārpus ģimenes. Viņi tic, ka sapņi, kas izskanēja bija pilnas fantāzijas,un gudrību no senči bija nakts gaisu, tur ir labi un slikti sapņi, bet dreamcatcher var filtrēt to, tad tikai skaisti sapņi var ienākt mūsu sapņu.

Tradicionālo dreamcatcher bija weaved uz apļa ar zariem, tad wraped apkārt apli ar ādas, izmantojot liellopu gaļas cīpslu līnijas loka, neto. reizēm pastāv dažas krāsainas krelles uzlikts uz liellopu gaļas cīpslu līnijas,spalvas ir pakārts uz gala apļa. tur ir apaļu caurumu vidū neto , tas ir teikt, ka tikai labi sapņi var iet caur caurumu, un plūst uz leju pa spalvu,bet murgi tiks noķerti neto, un pelni, kas pazuda bez pēdām, kad pirmie saules arised nākamajā rītā.

  • Vienības Veids: daudz (12 gabali/daudz)
  • Iepakojuma Svars: 0.3kg (0.66lb.)
  • Iepakojuma Lielums: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)