Par GMC Buick Chevrolet Pontiac Saturns 12578518 Izplūdes gāzu Sadales Cam Nostāju Cilindra PAM Solenoida Vārsts 12655421 12628348

  • Recenzijas
  • Pieejams
€7.86

Tagi: Solenoīda Vārsts, vārstu piedziņas, izplūdes vārsts, Lēti solenoida vārsts, Augstas Kvalitātes vārsts cilindrā, Ķīna vārsts izplūdes gāzu Piegādātājiem.

I. Akciju, Piegāde un Garantija preces Piegāde Nekavējoties Nepārspējamu Cenu, Kvalitātes Garantija: 24 Mēneši II. Daļu Skaits

Par Chevrolet Buick OPEL 12578518

Par Chevrolet Buick OPEL 12628348

Par Chevrolet Buick OPEL 12646784

Par Chevrolet Buick OPEL 12655421 Par OPEL 1235095

Par OPEL 1235116

Par OPEL 4805105

Par OPEL 4814188

Par OPEL 1247368

Par OPEL 1247631

Par OPEL 4805106

Par OPEL 4814189 III. Saderība 2005. līdz 2010. gadam Par Kobalta 2009. - 2012. Gadam Par Chevy Malibu 2010. - 2013. Gadam, Lai Ekvinokcija 2008. Malibu ar jauno struktūru stilā no 2007. līdz 2010. gadam Pontiac G5 2006. - 2010. Gadam Par Pontiac G6 2006. - 2010. Gadam Par Pontiac Saulgrieži 2010. - 2013. Gadam, Lai Buick Lacrosse 2011. - 2013. gadam Buick Regal 2006-2011 Par Chevy HHR 2010. - 2013. gadam Par GMC Terrain Par Chevrolet Captiva Ekvinokcija Malibu HHR Kobalta Par GMC Terrain Par Buick LaCrosse Regal Verano Par Pontiac G5 G6 Saulgrieži Par Saturn Aura Sky Vue lon 2013. gada Buick LaCrosse Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Buick Regal Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Buick Regal GS Sedans 4 Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC Turbo 2013. Gada Buick Regal Turbo Sedans 4 Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC Turbo 2013. Gada Buick Verano Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Buick Verano Ērtības Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Buick Verano Ādas Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Buick Verano Premium Sedans 4 Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC Turbo 2013. Gada Buick Verano Turbo Sedans 4 Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC Turbo 2013. Gada Chevrolet Captiva Sportu LS Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Chevrolet Captiva Sporta LT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Chevrolet Captiva Sporta LTZ Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Chevrolet Equinox LS Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Chevrolet Equinox LS Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Chevrolet Equinox LT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Chevrolet Equinox LT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Chevrolet Equinox LTZ Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Chevrolet Equinox LTZ Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. Gada Chevrolet Malibu Eco Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. gada GMC Terrain Denali Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. gada GMC Terrain Denali Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. gada GMC Terrain SLE Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. gada GMC Terrain SLE Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. gada GMC Terrain SLT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC dabīgā Iesūkšana, 2013. gada GMC Terrain SLT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2012. Gada Buick LaCrosse Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC turbopūtes 2012. Gada Buick LaCrosse Ērtības Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC turbopūtes 2012. Gada Buick LaCrosse Ādas Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC turbopūtes 2012. Gada Buick Regal Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2012. Gada Buick Regal Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC turbopūtes 2012. Gada Buick Regal GS Sedans 4 Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC Turbo 2012. Gada Buick Regal Turbo Sedans 4 Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC Turbo 2012. Gada Buick Verano Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Captiva Sportu LS Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Equinox LS Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Equinox LS Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Equinox LT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Equinox LT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Equinox LTZ Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Equinox LTZ Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Malibu LS Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Malibu LS Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Malibu LT Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Malibu LT Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Malibu LT Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Malibu LTZ Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2012. Gada Chevrolet Malibu LTZ Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2012. gada GMC Terrain SLE Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2012. gada GMC Terrain SLE Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2012. gada GMC Terrain SLT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2012. gada GMC Terrain SLT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2011. Gada Buick LaCrosse CX Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2011. Gada Buick LaCrosse CLX Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2011. Gada Buick Regal CLX Sedans 4 Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC Turbo 2011. Gada Buick Regal CLX Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2011. Gada Chevrolet Equinox LS Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2011. Gada Chevrolet Equinox LT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2011. Gada Chevrolet Equinox LTZ Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2011. Gada Chevrolet HHR LT Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2011. Gada Chevrolet Malibu LS Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2011. Gada Chevrolet Malibu LS Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2011. Gada Chevrolet Malibu LT Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2011. Gada Chevrolet Malibu LT Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2011. Gada Chevrolet Malibu LT Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2011. Gada Chevrolet Malibu LTZ Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2011. Gada Chevrolet Malibu LTZ Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2011. gada GMC Terrain SLE Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2011. gada GMC Terrain SLT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010. Gada Buick LaCrosse CX Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet Kobalta Bāzes Coupe 2-Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet Kobalta Bāzes Sedans 4 Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet Kobalta LS Kupeja 2 Durvis 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet Kobalta LS Sedans 4 Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet Kobalta LT Coupe 2-Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet Kobalta LT Sedans 4 Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet Kobalta LT Komanda Kanāda Coupe 2-Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet Kobalta LT Komanda Kanāda Sedans 4 Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet Kobalta SS Kupeja 2 Durvis 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC Turbo 2010 Chevrolet Equinox LS Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet Equinox LT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet Equinox LTZ Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet HHR LS Panelis Vagona 2-Durvju 2.2 L 2189CC 134Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet HHR LS Vagonu 4-Durvju 2.2 L 2189CC 134Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet HHR LT Panelis Vagona 2-Durvju 2.2 L 2189CC 134Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet HHR LT Panelis Vagona 2-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet HHR LT Vagonu 4-Durvju 2.2 L 2189CC 134Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2010 Chevrolet HHR LT Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2010. Gada Chevrolet Malibu Hibrīda Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC turbopūtes 2010. Gada Chevrolet Malibu LS Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2010. Gada Chevrolet Malibu LS Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010. Gada Chevrolet Malibu LT Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2010. Gada Chevrolet Malibu LT Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010. Gada Chevrolet Malibu LTZ Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2010. Gada Chevrolet Malibu LTZ Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 GMC Terrain SLE Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 GMC Terrain SLT Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Pontiac G5 Bāzes Coupe 2-Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Pontiac G5 Bāzes Sedans 4 Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Pontiac G5 GT Coupe 2-Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Pontiac G5 SE Coupe 2-Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Pontiac G5 SE Sedans 4 Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Pontiac G6 Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2010 Pontiac G6 Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Saturn Sky Bāzes Konvertējamās 2-Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2010 Saturn Sky Sarkanā Līnija Konvertējamās 2-Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC Turbo 2010 Saturn Vue XE Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009 Chevrolet Kobalta LS Kupeja 2 Durvis 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009 Chevrolet Kobalta LS Sedans 4 Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009 Chevrolet Kobalta LT Coupe 2-Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009 Chevrolet Kobalta LT Sedans 4 Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009 Chevrolet Kobalta SS Kupeja 2 Durvis 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC Turbo 2009. Gada Chevrolet Kobalta SS Sedans 4 Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC Turbo 2009. Gada Chevrolet HHR LS Panelis Vagona 2-Durvju 2.2 L 2189CC 134Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2009 Chevrolet HHR LS Vagonu 4-Durvju 2.2 L 2189CC 134Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2009 Chevrolet HHR LT Panelis Vagona 2-Durvju 2.2 L 2189CC 134Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2009 Chevrolet HHR LT Panelis Vagona 2-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2009 Chevrolet HHR LT Vagonu 4-Durvju 2.2 L 2189CC 134Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2009 Chevrolet HHR LT Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 FLEX DOHC turbopūtes 2009. Gada Chevrolet Malibu Hibrīda Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Chevrolet Malibu LS Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Chevrolet Malibu LT Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Chevrolet Malibu LTZ Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Pontiac G5 Bāzes Coupe 2-Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Pontiac G5 Basico Sedans 4 Durvju 2.2 L 2189CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Pontiac G5 GT Coupe 2-Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Pontiac G5 LS Sedans 4 Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Pontiac G5 SE Coupe 2-Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Pontiac G5 SE Sedans 4 Durvju 2.2 L 2198CC 134Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Pontiac G6 Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Pontiac Saulgrieži Bāzes Konvertējamās 2-Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Pontiac Saulgrieži Bāzes Coupe 2-Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009. Gada Pontiac Saulgrieži GXP Konvertējamās 2-Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC Turbo 2009. Gada Pontiac Saulgrieži GXP Kupeja 2 Durvis 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC Turbo 2009 Saturn Aura Hibrīda Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC turbopūtes 2009 Saturn Aura XE Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009 Saturn Aura XR Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009 Saturn Sky Bāzes Konvertējamās 2-Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009 Saturn Sky Sarkanā Līnija Konvertējamās 2-Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC Turbo 2009 Saturn Vue Hibrīda Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC turbopūtes 2009 Saturn Vue XE Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2009 Saturn Vue XR Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008. Gada Chevrolet Kobalta Sporta Kupeja 2 Durvis 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008. Gada Chevrolet Kobalta Sporta Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008. Gada Chevrolet Kobalta SS Kupeja 2 Durvis 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC Turbo 2008. Gada Chevrolet HHR Komfortu LT Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008. Gada Chevrolet HHR Eleganci LT Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008. Gada Chevrolet HHR LT Panelis Vagona 2-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008. Gada Chevrolet HHR LT Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008. Gada Chevrolet Malibu Hibrīda Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC turbopūtes 2008. Gada Chevrolet Malibu LS Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008. Gada Chevrolet Malibu LT Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008. Gada Chevrolet Malibu LTZ Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008 Pontiac G5 GT Coupe 2-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008 Pontiac G5 GT Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008 Pontiac G6 Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008 Pontiac Saulgrieži Bāzes Konvertējamās 2-Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008 Pontiac Saulgrieži GXP Konvertējamās 2-Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC Turbo 2008 Saturn Aura Green Line Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC turbopūtes 2008 Saturn Aura XE Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008 Saturn Sky Bāzes Konvertējamās 2-Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2008 Saturn Sky Sarkanā Līnija Konvertējamās 2-Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC Turbo 2008 Saturn Vue Green Line Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC turbopūtes 2008 Saturn Vue XE Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007. Gada Chevrolet Kobalta SS Coupe 2-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007. Gada Chevrolet Kobalta SS Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007. Gada Chevrolet HHR Komfortu LT Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007. Gada Chevrolet HHR Edicion Especial Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007. Gada Chevrolet HHR Eleganci LT Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007. Gada Chevrolet HHR LT Panelis Vagona 2-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007. Gada Chevrolet HHR LT Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007. Gada Pontiac G5 GT Coupe 2-Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007. Gada Pontiac G5 GT Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007. Gada Pontiac G6 Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007. Gada Pontiac Saulgrieži Bāzes Konvertējamās 2-Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007. Gada Pontiac Saulgrieži GXP Konvertējamās 2-Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC Turbo 2007. Gada Pontiac Saulgrieži SE Kabrioletu 2-Durvju 2.4 L 2394CC 146Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007 Saturn Ion 3 Coupe 4-Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007 Saturn Ion 3 Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007 Saturn Sky Bāzes Konvertējamās 2-Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2007 Saturn Sky Sarkanā Līnija Konvertējamās 2-Durvju 2.0 L 1998CC 122Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC Turbo 2007 Saturn Vue Green Line Sport Utility 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 ELEKTRISKO/GĀZES DOHC turbopūtes 2006. Gada Chevrolet Kobalta SS Coupe 2-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2006. Gada Chevrolet Kobalta SS Sedans 4 Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2006. Gada Chevrolet HHR Komfortu LT Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2006. Gada Chevrolet HHR Eleganci LT Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2006. Gada Chevrolet HHR LT Vagonu 4-Durvju 2.4 L 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2006. Gada Pontiac G6 Bāzes Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2006. Gada Pontiac Saulgrieži Bāzes Konvertējamās 2-Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2006 Saturn Ion 3 Coupe 4-Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes 2006 Saturn Ion 3 Sedans 4 Durvju 2.4 L 2384CC 145Cu. Gadā. l4 GĀZES DOHC turbopūtes

  • Iepakojuma Lielums: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Svars: 0.3kg (0.66lb.)

  • Auto Maker: Chevrolet
  • OEM Nr 6: Divpadsmit miljoni seši simti četrdesmit seši tūkstoši septiņi simti astoņdesmit četri
  • OEM Nr 1: Viens miljons divi simti četrdesmit septiņi tūkstoši trīs simti sešdesmit astoņi
  • OEM Nr 7: Četri miljoni astoņi simti pieci tūkstoši viens simts seši
  • Zīmola Nosaukums: NSGMXT
  • Modeļa Numurs: Divpadsmit miljoni seši simti divdesmit astoņi tūkstoši trīs simti četrdesmit astoņi
  • Materiāls: Divpadsmit miljoni seši simti divdesmit astoņi tūkstoši trīs simti četrdesmit astoņi
  • OEM Nr 3: Divpadsmit miljoni seši simti divdesmit astoņi tūkstoši trīs simti četrdesmit astoņi
  • OEM Nr 2: Divpadsmit miljoni pieci simti septiņdesmit astoņi tūkstoši pieci simti astoņpadsmit
  • OEM Nr 4: Divpadsmit miljoni seši simti četrdesmit seši tūkstoši septiņi simti astoņdesmit četri
  • OEM Nr 5: Divpadsmit miljoni seši simti piecdesmit pieci tūkstoši četri simti divdesmit viens